They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Elantir-blog

14 noclegów w hotelu bez ponoszenia ich kosztów.


Gratulujemy szczęścia!


Przygotowaliśmy dla Ciebie katalog zawierający aż 1000 hoteli w 14 krajach Europy. Wybierz jeden i spędź w nim 14 bezpłatnych noclegów. Noclegi są darmowe, abyś mógł sprawdzić hotel i wystawić mu opinię. Twoja opinia jest bardzo ważna. Dzięki niej powstanie ogólnoeuropejski ranking hoteli rekomendowanych do wypoczynku. Bardzo liczymy na Twój udział.

W ciągu 7 minut od przeczytania tej wiadomości wypełnij formularz i odbierz Twoje bezpłatne noclegi, które spędzisz

w wybranym hotelu wraz z osobą towarzyszącą. Zostałeś wybrany, więc ciesz się tym przywilejem i odbierz zaproszenie już teraz.

Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie na Eurorest. Your 14 free nights - free nights, rooms, hotels, guesthouses, guest houses, holidays, vacation

Dot.: Darmowe vouchery turystyczne, czy ktoś korzystał?
  Witam, nie miałam okazji skorzystania. Zachęcona ciekawą ofertą wypełniłam ankietę. Ciekawa byłam katalogu hoteli, ale niestety jest on dopiero dostępny po otrzymaniu vouchera. Jedyne co udało mi się sprawdzić to na tej stronie -> http://eurorest.net/index.php?id=03_...d=1&lng=pl&s=0 czyli czeków które otrzymujemy, jest lista hoteli w których można je zrealizować. W każdym miejscu wypoczynku jest obowiązkowa stawka żywieniowa. W Polsce zaczynająca sie od 35 zł, domyślam się że za osobę. Czyli jednak jesteśmy troszkę uwiązani. Jeśli ktoś i tak planuje wyjazd z pełnym wyżywieniem to uważam, że się opłaca, ale jeśli planuje wyżywienie we własnym zakresie to niestety wtedy juz ta oferta przestaje być interesująca, przynajmniej jak dla mnie.