They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Elantir-blog

‟Informatycy, fani TS3, prowadzący, cały czas, badaniach kodu gry, ‟dokopali się” ostatnio, dużego zestawu linii kodów służących do powiązania TS3 (podstawy) z dodatkiem ‟World Adventures”.
W świetle, zapowiedzianego już, wydania tego dodatku, nie ma w tym nic dziwnego. Interesująca jest za to specyfika owych fragmentów kodu, świadcząca o tym, że był integralną częścią gry, która została, po prostu, ‟zgrabnie” wycięta.

Przy okazji poszukiwań, natrafiono również na zespół poleceń, realizujący w TS3 opady deszczu i śniegu. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób będzie to wizualizowane, ale jest już pewne, że pogoda będzie miała wpływ na nastroje Simów (samopoczucie, wydajność pracy, chęć wychodzenia z domu, efekt zmoknięcia itp.). I w tym wypadku miała miejsce zgrabna lobotomia tej funkcji.
Istnieją też fragmenty kodu odnoszące się do zwierząt, ale nie jest to jeszcze bliżej zbadane.
Pzd.”

‟ma się ukazać dodatek coś jak "Na Święta",pogłoski nie zostały jeszcze potwierdzone,ale dodatek ma zawierać 6 obiektów w tym stylu odraz tapety świąteczne.Premiera dodatku jest planowana na 26.11.br i ma sie nazywac The Sims 3 Collectors Christmas Edition”

LOL!

Odkąd zainstalowałam "nieoficjalne dodatki do gry" z płytki kupionej z gazetą (nie wiem czy wolno tu sypać tytułami ale podam, może ktoś też ma) Komputer Świat-GRY nr 6/2006 - wydanie specjalne o grze The Sims2 Zwierzaki, nie działają mi kody. Po wyłączeniu elementów zmodyfikowanych, czy jakoś tak i graniu w Simsy bez dodatków, kody też nie działają, a kiedys wszystko było ok. Nie wiem czemu tak jest, skoro dodatki były dołączone do szanowanego na naszym rynku pisma...

Co zrobić, żeby kody działały? Pomóżcie

Jedynka lepsza, lepsza! A dlaczego? Ileż ja nerwów natraciłam, kiedy mi przyszła ochota na simsy... Bo niestety dopiero po dwóch dniach utykania się ktoś powiedział mi, że chociaż moja karta graficzna naprawdę jest dobra i w ogóle, to simsy 2 na niej nie ruszą i kropka. W ciągu tych dwóch dni zdążyłam 3 razy za i odinstalować wszelkie możliwe nakładki do windy, 5 razy ściągnąć masę niezbędnych, według pewnego forum o grach, programów do odpalenia, zaczęłam na poważnie poszukiwania płytki z windą 98... Karta nie przyszła mi do głowy, WSZYSTKO prócz tego na niej chodzi ^^'' Podmiana cichaczem z drugiego kompa nie wchodziła w grę, zintegrowana.

W jedynkę lubię grać, bo to nie wymaga myślenia. Mimo to i tak zawsze kończy się na stworzeniu, wydaniu za mąż/żon, zarobieniu (raz miałam tyle cierpliwości, że zarobiłam fortunę bez kodów! XD), wydaniu na świat potomstwa, zabiciu brzydkiego potomstwa, no i kupieniu kotka lub pieska. Potem rodzinka dołącza do grona sąsiadów, których radośnie deletuję, jak tylko zobaczę w okolicy mych nowych stworzonek XD

Kupiłem Sims 3 dla żony jakiś tydzień temu, i tak patrząc na to jak gra sam również poczułem chęć pogrania. W poprzednie części simów grałem tylko żeby sobie zbudować i umeblować chałupke marzeń. odrzucał mnie rozwój sima, jego upierdliwość, zdobywanie wielu przyjaciół aby awansować, teraz gra sie owiele przyjemniej, łatwo się awansuje, choć rozwijanie umiejętności sima nie należy do najprostrzych i zajmuje sporo czasu (co poziom jest trudniej), satysfakcja z kolejnych osiągnięć jest wielka. Znacznie przyjemniej gra się w tę grę bez kodów na kaskę, i tak jest wiele okazji do zarobienia dodatkowej gotówki, można się zatrudnić dorywczo, zbierać różne zwierzątka, skałki (znalazłem przeszukując śmieci sasiadów raz taki kamulec co był warty 8000!!!), łowić ryby.
Na początku gry gdy nie miałem kasy na zakup szachów i rozbudowanie kuchni chodziłem do parku podjadać piknikującym simom smakołyki z koszyka i grałem tam w szachy, korzystałem tez z toalety, a na siłke w pracy wskakiwałem (kariera policjanta - Najpierw trzeba jednak wyćwiczyć jeden punkt umiejętności sportowych)
Podoba mi sie chowanie jedzenia do lodówki jak i zakupy, nauka nowych przepisów. Mozliwość majsterkowania przy sprzętach domowych - można zwiększyc ilość kanałów w TV, ulepszyć grafike w kompie, poprawić obiekty sanitarne tak aby się samoczysciły, kuchenke zrobić ognio odporną... itp, do kolejnych usprawnień mamy dostęp rozwijając umiejętność majsterkowania

Sims 3 to świetna gra zaskakuje wieloma dodatkami, ma również błędy, jednak jest owiele lepsza od poprzedniczek, otwarty świat zachęca bardziej do wychodzenia z domu, niz ekrany ładowania pomiędzy kolejnymi parcelami w poprzedniczkach.
zniechęca mnie myśl o kolejnych dodatkach których nie zlicze na palcach rąk (i nóg?)...
Jednak podstawka daje wiele radości z gry oraz więcej możliwości niż podstawki Sims 1 i 2 razem wzięte!Info:

producent: ValuSoft
wydawca: ValuSoft
kategoria: symulatory
strategiczne

Data Premiery:
Świat: 01 maja 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD

Opis:

Miss Popularity jest niezbyt skomplikowaną grą komputerową, a konkretnie symulatorem codziennego życia. Można byłoby więc powiedzieć, iż gra ta w bardzo wyraźny sposób nawiązuje do kultowej sagi The Sims. W przeciwieństwie jednak do wydawanej przez koncern Electronic Arts serii, nie zajmujemy się wyłącznie sprawami finansowymi, czy zaspokajaniem potrzeb podopiecznych. Opisywana gra w większym stopniu koncentruje się bowiem na wykonywaniu czynności, które powinny w szczególności zainteresować przedstawicielki płci pięknej, a mianowicie nabywaniu modnych ubrań, poznawaniu nowych ludzi, czy spędzaniu wolnego czasu na dyskotece. Ten niskobudżetowy produkt opracowany został przez firmę ValuSoft, znaną między innymi dzięki takim grom jak Battle for Troy, czy Hard Truck Tycoon. Miss Popularity nie zawiera ona ponadto żadnych trybów sieciowych.

Jak już zostało powiedziane, w trakcie zabawy nie musimy w dużym stopniu zamartwiać się o stan konta, choć przewidziano możliwość pozyskiwania dodatkowych funduszy (np. wynosząc śmieci należące do innych lokatorów, czy udzielając lekcji śpiewu). Zamiast zdobywania pieniążków można się skupić na przygotowaniu odpowiednich ubiorów dla sterowanej postaci nastoletniej dziewczyny. W tym celu przygotowano odpowiednie trójwymiarowe studio, dzięki któremu każdy produkt można przymierzyć i dokonać odpowiednich zmian. Ważną rolę odgrywa poznawanie nowych chłopaków, z którymi można spotykać się w miejscach publicznych lub umawiać na bardziej prywatne randki. W tym celu wykorzystuje się telefon komórkowy, z którego można oczywiście korzystać bez żadnych ograniczeń. Lista możliwych do odwiedzenia miejsc obejmuje między innymi ogromne centrum handlowe czy siłownię. W tym drugim przypadku można oczywiście przystępować do różnorakich ćwiczeń, trenując areobik czy używając bieżni. Akcja obserwowana jest w pełnym trójwymiarze. Należy jednak pamiętać, iż ma się do czynienia z niskobudżetową produkcją. Modele postaci, podobnie jak otoczenie, są więc bardzo uproszczone.

Sumy ~267MB:
KOD